Кухні на замовлення в салоні

“SOGOR” у м. Львові.

Наші дизайнери створять для Вас індивідуальний проект та підберуть колір.

Дізнатись більше Зворотній дзвінок

 

Найчастіше в наших будинках зустрічаються білого або бежевого кольору кухонні гарнітури –
їх доповнюють конрастними фартухами і кольоровими стінами. Але що, якщо вам хочеться
зробити яскравими саме меблі? В нашому салоні можна розглянути і підібрати варіанти кухонь в різних кольорах, і зрозуміти, який варіант вам дійсно  підходить – за типажем, метражем і характером.

Загальні правила підбору кольору для кухні
Перш, ніж замовити кухню кольору своєї мрії, вам потрібно ознайомитися з деякими загальноприйнятими законами колористики:
• якщо гарнітур містить кілька кольорів, один з них обов’язково повинен бути домінуючим, а всі інші – тільки доповнювати його;
• якщо гарнітур містить два кольори, то більш світлий відтінок повинен бути вгорі (навісні шафи), а темніший – внизу (нижні тумби);
• яскравого кольору меблі добре виглядають тільки на тлі нейтральних стін і підлоги, виключенням може бути кухонний фартух, який дозволено робити з малюнком;
• при маленькій площі кухні або великій кількості фасадів в гарнітурі їх відтінок повинен бути спокійним: сильно яскраві, майже отруйні кольори виглядають ефектно в невеликих кількостях і з великої відстані;
• на кухні з меблями досить яскравого або насиченого кольору штори повинні бути максимально світлими і непомітними, щоб не конкурувати з гарнітуром;
• світлі відтінки візуально збільшують простір, роблять його більш легким і прохолодним, темні – зорово зменшують кімнату, але в той же час додають їй затишку і камерності.

Червоні кухні
Кухні вогняного кольору ефектно виглядають і тонізують своїх власників не гірше ранкової кави. Але разом з тим, червоний колір викликає підвищений апетит, що вже точно не сподобається людям, схильним до повноти або тих хто строго стежить за своєю фігурою. З іншого боку, це відмінний привід, щоб виховати в собі силу волі і підвищити впевненість у власних силах. Червоний колір, як правило, вибирають тільки сильні характером особистості, схильні до екстриму й імпульсивності у прийнятті рішень.
У дизайні червоний колір краще всього поєднується з білим і чорним, можливо також сусідство з сірим (сталевим), жовтим або зеленим.

Помаранчеві кухні
Чи помічали ви, що помаранчевий колір часто зустрічається в закладах громадського харчування? Справа в тому, що це практично найкращий відтінок для інтер’єру в якому їдять: він помірно підвищує апетит, і в той же час додає обстановці затишку і динаміки. Ну а що стосується психологічного впливу на людину, то помаранчевий робить його більш дружелюбним і товариським.
У дизайні помаранчевий найкраще виглядає в компанії з чорним, шоколадним і фіолетовим, як варіант заміни – синій або зелений.

Жовті кухні
Життєрадісний жовтий з легкістю компенсує в кухні недолік денного світла і тепла. А ще він служить джерелом натхнення для творчих і вразливих особистостей, сприяє пробудженню фантазії і бажання експериментувати. Це відмінний відтінок в тому випадку, якщо ви любите багато готувати, до того ж за новими нестандартним рецептами. Але в надлишку жовтий може викликати занепокоєння і навіть невеликий занепад сил.
У дизайні жовтий колір найкраще поєднується з чорним, фіолетовим і блакитним, також можна використовувати як доповнення до нього червоний або зелений.

Зелені кухні
Зелений колір – «пігулка» від стресу. Якщо ви проводите вдома зовсім мало часу і в основному відпочиваєте від роботи на кухні, тоді це ваш варіант. За деякими даними, «зелена» обстановка сприяє нормалізації травлення і обмінних процесів, притуплення почуття голоду і розміреності в їжі. Тобто іншими словами, це відмінний фон для дієт!
У дизайні зелений колір добре виглядає в компанії білого і чорного, а також теплих шоколадних і золотисто-жовтих відтінків.

Сині кухні
Сині і блакитні відтінки, як правило, дарують людині відчуття спокою. Кухня – не виняток: фасади приємного блакитного кольору здатні навіювати найкращі мрії про море, відпочинок і розслаблення. До речі, якщо вірити експертам, то кількість замовлень на подібного кольору кухні зростає прямо пропорційно обстановці в сім’ї, країні та світі в цілому. Чим більше криз переживає людина, тим сильніше у нього бажання зробити хоча б одну з кімнат у своєму будинку блакитний!
У дизайні блакитний і синій кольори краще всього поєднуються з білим і жовтим, також прийнятний варіант червоного, оранжевого і бежевого (пісочного).
  
Фіолетові кухні
Фіолетовий колір демонструє зухвалість і бажання ламати стереотипи в характері тих, хто його обирає. Він може виглядати розкішно і стильно, а може бути м’яким і романтичним – все залежить від стилю і аксесуарів, які ви підберете для кухні. Те, в чому точно можна бути впевненим – фіолетова кухня завжди буде виглядати ошатною, і навіть звичайне чаювання буде перетворювати на свято. А ще, кажуть, фіолетовий здатний залучати в будинок багатство і силу.
У дизайні цей колір відмінно дивиться з жовтим, салатовим і білим, драматично виглядає союз фіолетового і чорного, а ось змішавши його з бежевим, можна домогтися романтики.

Чорні кухні
Це самий екстремальний варіант з усіх можливих. І справа навіть не в забобонах щодо цього кольору або його здатності нагнітати обстановку, а в тому, що чорний на кухні вимагає максимального догляду за собою, особливо якщо мова йде про лаковані глянцеві фасади. Але разом з тим, чорна кухня виглядає неймовірно ефектно, на правах класики вона ніколи не виходить з моди, та й колірних поєднань в цьому випадку можна вибрати море.
Найбільш вдалі поєднання – з червоним, білим, жовтим і помаранчевим, в іншому можливе застосування практично будь-якого кольору – завдяки особливій універсальності чорного.

 

Автор
Рита Шульц
журналіст

http://oselya.ua/content/7-cvetov-kuhni-chto-stoit-znat-smeshivaya-kraski#

Sorry, the comment form is closed at this time.