У процесі вибору фасаду для кухні все більш популярним матеріалом для його обробки виступає акрил. Акрилові кухні відрізняються високим рівнем блиску, довговічністю і практичністю. Акрилові кухні прекрасно доповнять інтерєр в стилі мінімалізм, хай-тек, конструктивізм, лофт.

Покриття МДФ акрилом є досить новою технологією, яка поступово поширюється серед власників кухонь. Блиск акрилового фасаду є найяскравішим, він перевищує навіть глянцеві плівки.

В якості матеріалу, з якого виготовляють такого роду кухню виступає акрил, який ще називають Акрілайн або акриловим пластиком кухні. У процесі виготовлення такої кухні використовуються плити з МДФ, на які наносять акриловий листовий матеріал.

Слід відзначити такі переваги акрилових кухонь:

  1. Матеріал у вигляді акрилу, використовуваний при виробництві кухонь, відрізняється безпекою для здоров’я людини, так як в ньому не містяться леткі компоненти, які здатні потрапити в повітря при випаровуванні. Також в такій кухні відсутні канцерогени, смоли, домішки та інші шкідливі речовини. Акрил є єдиним матеріалом, що піддаються вторинній переробці.
  2. Акрил – досить стійкий перед механічними пошкодженнями. Якщо порівнювати акрилову кухню з іншими її різновидами, то найстійкішою і міцної є саме кухня, на основі акрилу.
  3. Насиченість і різноманітність кольору – ще одна перевага акрилового фасаду кухні.
  4. Тривалість в експлуатації – акрилові кухні здатні радувати їх господарів дуже довгий період часу, при цьому вони не втрачають привабливості і не вигоряють, оскільки стійкі до ультрафіолету. Якщо правильно доглядати за акриловою кухнею, то вона прослужить кілька десятків років. При цьому, забороняється використовувати агресивні чистячи засоби, що містять кислоти. Краще віддати перевагу спеціальним засобам для акрилу або мильній воді.
  5. Вологостійкість – акрилова кухня здатна витримувати періодичну вологість, тому не піддається гниттю, утворенню цвілі.

Щоб замовити акрилову кухню в м. Львів, слід звернутися в наш салон кухонь. В нас представлені зразки стильних сучасних кухонь з акрилового пластику німецького виробника REHAU та інших.

Sorry, the comment form is closed at this time.