Залишіть заявку і ми вам обов'язково зателефонуємо

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Кухні на замовлення

Кухня на замовлення за індивідуальними розмірами - це відмінна можливість облаштувати свій заміський будинок або квартиру у відповідності не тільки з актуальними сучасними тенденціями, але і з власними уподобаннями.

Вибір такої кухні буде залежати від того, робите Ви капітальний ремонт у всьому будинку, або просто вирішили переобладнати кухню. У першому випадку, логічним рішенням буде вибір кухні, яка буде виконана в тому ж стилі, що й інший інтер'єр Вашого будинку. Це означає, що можливий варіант купівлі готової кухні. Однак, якщо Ви вирішили зробити ремонт тільки в даній конкретній кімнаті, то кухні на замовлення стануть найкращим виходом із ситуації, оскільки, на відміну від готових рішень, дозволять Вам з легкістю облаштувати дане приміщення так, щоб воно гармонійно поєднувалося із загальним дизайном вашого інтер'єру. Крім того, кухню на замовлення можна повністю організувати стосовно Ваших потреб та побажань, зробити максимально зручною та ергономічною для Вас, наповнити необхідним функціоналом для швидкості в користуванні. Адже приготування їжі буде вдвічі швидшим та приємнішим процесом в такій кухні.

Найбільш поширеними рішеннями вже давно є кухні в стилі сучасної класики (даний варіант, як правило, вибирають люди, які віддають перевагу рішенням, що перевірені часом). Тим не менш, високу популярність отримали й інші стилі, такі як:

  • мінімалізм;
  • скандинавський стиль;
  • прованс;
  • еко-стиль;
  • кантрі;
  • модерн;
  • арт-деко;
  • японський мінімалізм;
  • хай-тек.

 

Перш ніж зупинитися на якомусь одному варіанті, слід детально розібратися у всіх існуючих стилях. При цьому орієнтуватися слід не тільки на естетичний бік питання, а й виходити з практичних міркувань. Першим і найголовнішим критерієм, який необхідно враховувати при облаштуванні кухні, є кількість вільного простору, та максимальне використання простору. Таким чином, мінімалізм та модерн стане хорошим вибором для будь-якого приміщення, та наші професійні дизайнери грамотно організують Ваш простір, проектуючи кухню і в інших стилях. Звертаємо Вашу увагу на те, що заощадити значну кількість корисної площі дозволять вбудована плита, посудомийна машина, мікрохвильова піч або навіть холодильник.