кухні на замовлення за найкращими цінами


Однією з найбільш комфортних і затишних кімнат будь-якого будинку вважається кухня, тому її оформлення завжди вимагає великої уваги до деталей і творчого підходу. Якщо у вас є ідеї, що стосуються дизайну, однак ви не можете знайти в магазинах варіант, який відповідає вашим очікуванням, ми пропонуємо вам купити кухню за індивідуальним замовленням.

Як обрати кухню?

Під час пошуку відповідного стилю орієнтуватися слід не тільки на естетичний бік питання, але й на практичність. Найчастіше, мінімалізм є найкращим вибором при оформленні кухні, оскільки залишає більше вільного простору. Якщо ви є власником маленької кухні, рекомендуємо вам замислитися над встановленням вбудованого холодильника, плити і посудомийки, що допоможе заощадити кілька квадратних метрів.

Кухні на замовлення: ціни та переваги

Вартість кухні може залежати від ряду факторів, серед яких:

• габарити кімнати;

• матеріал стільниці (постформінг, ДСП, кварцовий і штучний камінь);

• матеріал фасаду (різні види МДФ, ламіновані ДСП, дерево, акриловий пластик і скло);

• число висувних шухлядок.

Виробництво на замовлення коштуватиме дорожче, ніж покупка готового кухонного комплекту, проте такий вибір буде цілком виправданим. Ви отримаєте якісний і стильний товар, який буде виконано відповідно до ваших потреб та побажань, а також ідеально впишеться в габарити вашої кухні.

Серед принципових переваг кухні, виконаної на індивідуальне замовлення, особливе місце займає можливість проектування приміщення з унікальним і оригінальним дизайном. Крім того, у вас відкриються широкі можливості у виборі фурнітури та матеріалів, а також ви зможете самостійно включити наявну техніку до нового дизайну кухні.

Де купити кухні на замовлення?

Ми пропонуємо вам звернути увагу на асортимент сучасних кухонних гарнітурів, представлений в компанії SOGOR. У виробничому процесі нашими фахівцями використовується виключно високоякісна фурнітура та матеріали від провідних світових виробників із Польщі, Німеччини та Австрії.

Які б габарити не мала ваша кухня, ми зможемо грамотно розмістити в ній всі необхідні елементи, щоб зробити її максимально зручною у використанні. Наші фахівці практикують індивідуальний підхід до кожного проекту, що дозволяє вивести роботу на якісно новий рівень і максимально задовольнити потреби клієнтів. Ми гарантуємо якісне виконання роботи в короткі терміни.

 

На нашому сайті можна ознайомитися з онлайн-каталогом кухонних меблів європейської якості, виконаної в різних стилях, кольорах і дизайнах. У нас ви знайдете тільки актуальні варіанти меблевих наборів для сучасних кухонь

Хочете дізнатись ціну Вашої кухні

Зверніться до дизайнерів салону за телефоном або підійдіть в наш салон

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)