Класичним кухням найчастіше віддають перевагу люди, які не люблять експериментів в оформленні інтер'єру. Кухні, виконані в класичному стилі: елегантні та вишукані, окрім цього цілком практичні.

Їх можна впізнати за такими ознаками як декоративні арки, різьблені фасади, витончені колони, фронтони, фігурні рами з округленими формами. Деякі декоративні елементи також можуть використовуватися при оформленні системи вентиляції. Справжньою родзинкою кухонь в класичному стилі стануть стулки дверей з матовим склом, прикрашені кольоровими вітражами.

Класичні кухні та особливості їхнього оформлення

Основним критерієм при класичному оформленні кухні є почуття міри. Ні в якому разі не повинно бути перевантаженості декоративними елементами. Всю увагу під час облаштування кухні в класичному стилі має бути сконцентровано на стриманості, бездоганності смаку і збалансованості форм. Модні в наші дні суцільні площини також не повинні бути присутніми в інтер'єрі класичної кухні.

Незважаючи на суворі критерії стилю, подібна кухня може мати цілком оригінальне оформлення. Для цього використовуються різноманітні невеликі комоди, обладнані висувними і розпашними ящиками, буфети, навісні шафки, відкриті полиці і вітрини, а також витончені шафки, призначені для зберігання спецій. Навіть використання виключно класичних елементів дозволяє підкреслити індивідуальний смак власника квартири та здійснити унікальне оформлення кухні.

Кухні в класичному стилі

Класичний стиль кухні є універсальним і актуальним у всі часи. В ньому переважають нейтральні кольори деталі. Широкі можливості для облаштування кухонного інтер'єру в класичному стилі також відкриває розмаїття можливих кольорів, фрезеровок і кухонних гарнітурів.

використанням сучасного високотехнологічного обладнання ваша кухня буде виглядати як справжній витвір мистецтва, і завжди буде залишатися в моді.

Класичні кухні на замовлення

Оцінити вишуканість не тільки класичних, але й інших типів кухонь ви можете на нашому сайті. Поява нових технологій виробництва і вдосконаленого обладнання дозволяє створювати якісні та довговічні кухонні меблі, що здатні зберігати первісний зовнішній вигляд протягом довгих років. Вартість буде залежати від матеріалу та безлічі інших характеристик, що стосуються обраного типу кухні. Найбільш бюджетним варіантом вважаються кухні із МДФ плівковими фасадами, але ніщо так не прикрасить класичну кухню, як фасади з масиву дерева.

Поставити всі запитання, що вас цікавлять, ви можете нашим спеціалістам за телефоном, що вказаний на сайті.