Що таке кухня? Перш за все, кухня є одним із найбільш використовуваних приміщень у будинку чи квартирі. Тут ми починаємо ранок з легкого сніданку або ароматної чашки кави, тут ми вечеряємо після роботи з рідними та близькими. Саме тому до ремонту та облаштування кухні необхідно підійти відповідально й уважно. У даній статті ми розглянемо найбільш практичний і доступний варіант кухонного інтер'єру.

Плівкові фасади МДФ: загальні характеристики

Ми пропонуємо Вам купити кухні МДФ плівкові. При їх виготовленні використовується гарячий прес, плита МДФ обробляється за допомогою ПВХ плівки. Дана плівка володіє унікальними властивостями, серед яких:

  • підвищений рівень міцності;
  • стійкість до дії ультрафіолетових променів;
  • стійкість до впливу вологи;
  • хороші брудовідштовхуючі властивості;
  • еластичність.

Плівкові фасади МДФ для кухні відрізняються порівняно невисокою вартістю, не дивлячись на те, що мають високу якість. Кухні з плівкових фасадів МДФ не містять токсичних речовин, мають зовнішню витонченість і будуть по кишені будь-якій сім'ї з середнім достатком.

Кухні з плівок можуть мати безліч варіантів дизайну, оскільки клієнтам пропонується неймовірна кількість варіантів. Саме широка колірна гамма плівок є однією з основних переваг плівкових кухонь і налічує понад 120 кольорів, різні декори і фактури, які здатні задовольнити навіть найвибагливішого покупця.

Плівкові МДФ фасади

Кухні з плівковими фасадами МДФ знайшли найбільш широке поширення серед усього розмаїття інших фасадів для кухні. Не дивлячись на це, існує безліч чуток з приводу того, що фасади МДФ, покриті плівкою ПВХ, володіють безліччю негативних характеристик, таких як:

  • нестійкість до впливу високих температур;
  • сильне вицвітання в процесі експлуатації;
  • можливість відшаровування плівки в місцях, на які регулярно впливає висока температура і вологість.

Досвід наших покупців і розвиток сучасних технологій дозволяють стверджувати, що дані чутки є помилковими. Якщо Ви шукаєте якісні меблі для Вашої кухні, ознайомтеся з нашим каталогом у відповідному розділі сайту.

Плівкові фасади МДФ стійкі до впливу грибків та інших мікроорганізмів. Лакові та глянцеві поверхні володіють одним істотним недоліком - вони не стійкі до різного роду подряпин, які виникають при використанні чистячих порошків. Плівкова поверхня, у свою чергу, володіє високою стійкістю до ушкоджень такого роду.

Звертаємо вашу увагу на ще один важливий момент. Меблі з плівковими фасадами МДФ не рекомендується встановлювати в місцях, куди регулярно потрапляють прямі сонячні промені. Дотримуючись даного правила, Ви продовжите термін експлуатації Вашої нової кухні.

Кухні МДФ плівкові купити

Щоб переконатися в якості нашої продукції, рекомендуємо якнайшвидше зв'язатися з нами за допомогою сайту або за номером телефону, який вказано в «Контактах». Для замовлення кухні Вам необхідно буде знати розміри приміщення, в якому планується зробити ремонт і мати приблизне уявлення про майбутній дизайн. Ми вислухаємо всі Ваші побажання і допоможемо підібрати найбільш практичний варіант кухні для Вашого будинку або квартири.