За рахунок того, що кухня вважається одним із найбільш важливих приміщень в будь-якому будинку, дуже важливо, щоб вона була затишною і правильно оформленою. Оновлюючи дизайн своєї кухні, необхідно враховувати не тільки естетичну сторону питання, але і практичність вибраного гарнітура.

У нашій статті піде мова про особливості кухонь з рамковими фасадами МДФ і про основні переваги їх покупки.

Кухні МДФ рамкові: загальний опис

Структура рамкових фасадів включає в себе рамку і вставку з таких матеріалів: МДФ плівкове, МДФ шпоноване, МДФ фарбоване, дерево. До основних властивостей МДФ основи відносяться легкість в обробці, міцність, можливість обробки різними плівковими матеріалами і декоративної обробки. Такі кухні гармонійно впишуться в інтер'єри різних стильових напрямків, оскільки поєднують в собі витонченість ліній і легку геометрію форм.

Кухні з рамковими фасадами МДФ: сфера застосування

Стиль «Кантрі» є одним з найбільш комфортних стилів. Основними його особливостями є виразність і простота. Даний стиль найкраще підходить для створення теплого і затишного домашнього інтер'єру з насиченими тонами і деревними візерунками. Багата гама кольорів і підкреслений колорит є основними орієнтирами при розробці дизайну в стилі «кантрі». Саме кухні МДФ рамкові найкраще підходять для оформлення приміщення в даному стилі.

Британське кантрі характеризується стриманою елегантністю, а рамковий фасад може повністю повторювати деревну структуру, роблячи її при цьому максимально схожою на структуру натурального дерева.

Якщо ви шукаєте нестандартне оригінальне рішення для своєї кухні, то підходящим варіантом для Вас може стати інтер'єр у стилі «Модерн». Він дозволить відійти від звичних архітектурно-художніх форм, використовуючи при цьому найбільш сучасні дизайнерські рішення. Кухня з рамковим фасадом у стилі модерн дозволить Вам отримати унікальне поєднання привабливого дизайну, функціональності і практичності.

Переваги рамкового МДФ

Рамкові фасади володіють більшою безпекою і екологічністю, ніж, наприклад, плити з ДСП. Важливо також, що замовляючи кухні з рамковими МДФ фасадами,Ви можете отримати фасад нестандартних габаритів. Таким чином, Ви зможете підібрати кухню, яка підійде саме під ваше приміщення.

Рамковий МДФ вигідно відрізняється від плівкового високою стійкістю до зносу, високих температур, а також до пару, вологості і вицвітання. Такий фасад зручний і універсальний, оскільки відмінно підходить для монтажу складних кухонних конструкцій. МДФ досить просто зібрати, він не тріскається, а також має стійку і міцну поверхню.

Кухні на замовлення з рамкового МДФ

Друга назва рамкових фасадів для кухні - «збірні». Це пояснюється тим, що їх роблять із рамок і вставок. При цьому вставка і рамка можуть відрізнятися своїми кольорами. Рамкові фасади дозволяють запропонувати найбільш широке розмаїття дизайнів вашої кухні, тому навіть найвимогливіший клієнт зможе підібрати для себе підходящий варіант.

Кухні МДФ рамкові купити

Якщо Ви хочете замовити кухню з рамковими МДФ фасадами, рекомендуємо Вам ознайомитися з нашим каталогом пропозицій на сайті. З усіх питань Ви можете проконсультуватися, зателефонувавши за вказаним номером телефону. Ми гарантуємо високу якість продукції та швидку доставку.