Залишіть заявку і ми вам обов'язково зателефонуємо

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Шафи-купе на замовлення, ціна у Львові

Шафа-купе на замовлення чи заводська куплена шафа?

 Найкращий варіант організації простору в будь-якому приміщенні за багатьма критеріями – це беззаперечно шафа-купе. Шафа-купе на замовлення – найоптимальніше використання простору на сьогоднішній день. Адже часто в квартирах та будинках є закутки, ніші, які проектувальники ніяк не продумали в використанні: в яких занадто мало місця для стандартних меблів, або розміри не дозволяють розмістити стандартну шафу.

Звичайно можна купити готову заводську шафу, але є ряд переваг шафи-купе перед звичайними шафами:

1. Готова шафа має вже сталі розміри, які не відомо чи ідеально підійдуть Вам. Таким чином, деякий простір в кімнаті може бути ніяк не використаний, або навпаки повністю зайнятий;

2. Не завжди можна знайти готову шафу, саме з таким зовнішнім виглядом, яким би Вам хотілось. Тому вся концепція дизайну Вашого житла не зможе бути повністю втілена за Вашою ідеєю чи ідеєю дизайнера.

Шафа-купе на замовлення впишеться в будь-який інтер’єр та втілить найсміливіші ідеї;

3. Двері шафи-купе можуть бути повністю дзеркальні – це візуально додасть простору в приміщення та чудово відбиватиме світло, що є ідеальним рішенням для маленьких та темних кімнат.

 

Шафа-купе на замовлення це:

• Економія місця;

• Ідеально спланований розділювач внутрішніх відділів;

• Дизайн на будь-який смак.

 Внутрішній простір шафи можна організувати спеціально під Ваші потреби та побажання. Полички, шухляди, вішаки, корзини для взуття, місце для схову прасувальної дошки чи пилососа – Ви обираєте наповнення необхідне Вам (на ваш вибір). При цьому шафа-купе на замовлення коштуватиме стільки ж, як і готовий заводський варіант, але вже з функціональним наповненням, яке Ви забажаєте.

Допускається виготовлення дзеркальних дверей шафи. Взагалі двері можна задекорувати за Вашим бажанням: вітражні малюнки, повністю дзеркальне покриття, піскоструйні малюнки на дзеркалі, фарбоване скло, дзеркало з бевели, та ще багато варіантів, які тільки Ви нафантазуєте.

 Ми виготовляємо лише надійні, довговічні в використанні меблі в салоні кухонь SOGOR м. Львів.