Бевели (bevels, фацетовані елементи, фацет, кришталики) – це фігурні об’ємні скляні елементи, використовувані для декорування скла та дзеркала, а так само при виготовленні вітражів. Бевели виготовляються з 5 мм або 6 мм плоского скла з фацетованою (знятої під кутом) кромкою товщиною 1,2 мм.
Фацетні елементи виготовляються вручну, тому мають сотні різновидів. Завдяки їх використанню, можна перетворити навіть самий елементарний малюнок – він стане глибоким, об’ємним, більш декоративним і сяючим. Кристал може складатися з одного шматочка скла і бути простої форми, а може бути складною комбінацією фігурок.
Бевели наклеюються на окремі аркуші скла або дзеркала за допомогою спеціального клею, зміцненого променями УФ. Цей метод визнаний, як найсучасніший і успішний. Міцність такого з’єднання перевищує міцність скла.

Композиції з кристалів додадуть вашому інтер’єру незвичайну красу і вишуканість, бевели так само відмінно поєднуються з іншими видами декоротивної обробки скляних поповехностей, наприклад з піскоструйнною обробкою.