Скляні кухонні фасади – це стильне неординарне рішення в дизайні кухні. Матеріал скло відкриває широкі можливості для дизайнерів. Скло надає кухні неповторного стилю. Скляна кухня внесе свіжість і хороший настрій в Ваше життя.

Крім ефектного зовнішнього вигляду і неперевершеного стилю кухонь зі скляними фасадами, їх вибирають за міцність, адже їх виготовляють з надміцного загартованого скла. Візуально скляні фасади виглядють крихкими та тендітними, але це лише ілюзія.
Скляні фасади для кухні мають кілька незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами кухонних фасадів.

  1. Гігієнічні властивості скла – одна з найважливіших властивостей. Скляні поверхні не сприяють накопиченню та розповсюдженню мікробів, пилу, бруду, їх легко тримати в чистоті.
  2. Меблі зі скляними фасадами називають екологічними, оскільки скло – це пісок зі спеціальними нетоксичними добавками. Також вони стійкі до високих температур, вологи і механічних навантажень, що важливо на кухні.
  3. Варто відзначити колосальну різноманітність забарвлень, форм і фактур скляних фасадів. Вони можуть бути матовими або глянцевими. Надзвичайно витончений вигляд мають гнуті скляні фасади, наповнюючи  форми кухні більш плавними обрисами. Скляні фасади можуть декоруватися тонуванням, матуванням, фарбуванням, гравіруванням і т. д. На скляних фасадах також можливий друк власних фотографій чи готових малюнків. Художня обробка скла надає приголомшливу точність, насиченість, глибину і реалістичність малюнкам та візерункам на фасадах.

Матування, один із видів художньої обробки скла для кухонних фасадів. Матування дозволяє отримати декоративну, злегка шорстку поверхню скла. Через матове скло частково пропускається світло, яке розмиває контури предметів, створюючи цікавий ефект.

Матування скла може бути виконане як по всій поверхні скляного полотна, так і лише оздоблювати малюнок за трафаретом. При чому можливе нанесення матових візерунків на прозорому склі та прозорих візерунків – на матовому.

4. Кухонні фасади зі скла є надійними і міцними.

5. Витонченість скляних фасадів створює індивідуальний стиль.

З недоліків скляних фасадів для кухні називають всього кілька. Це їх висока вартість та відповідність сучасному стилю приміщення, адже в класичному інтер’єрі така кухня може виглядати безглуздо.

Заходьте до нашого салону кухонь SOGOR і дізнаєтесь багато цікавої інформації про особливості кухонь зі скляними фасадами.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.