В процесі облаштування кухні ми прагнемо максимально гармонійно підібрати елементи інтер'єру, щоб вони ідеально поєднувалися між собою, проте зовнішній вигляд - це не єдиний критерій, який має значення. Важливу роль відіграє також практичність і зручність. Якщо ви хочете підібрати дизайн, який буде поєднувати в собі вишукане оформлення і зручне розташування всіх деталей, то кухні в сучасному стилі стануть чудовим рішенням для вас. Стильні сучасні кухні - це найкращий вибір для молодої сім'ї, а також для тих, хто хоче завжди залишатися в тренді.

Сучасні кухні: особливості оформлення

Якщо ви вирішили обставити свою кухню в сучасному стилі, пам'ятайте, що в її основі повинен лежати мінімалізм, який відрізняється простими і чіткими формами, а також відсутністю зайвих деталей. Він підходить для тих, хто любить тримати під контролем кожну деталь. Сучасний стиль в оформленні кухні говорить про акуратність і вишуканий смак.

Останнім часом, саме кухні, виконані в даному стилі, користуються найбільшою популярністю. Це пояснюється їх простотою і незвичайною елегантністю. В інтер'єрі такої кухні можуть поєднуватися елементи, одночасна присутність яких є абсолютно неприйнятна для інших стилів. В асортимент матеріалів, які можуть використовуватися для сучасної кухні, входять пластик, гіпс, метал, скло, акрил, штучний камінь, ламінат, МДФ фарбований і МДФ шпонований.

Ми пропонуємо вам оформити сучасну кухню в одному з модних витриманих стилів, серед яких найбільшою популярністю користуються:

  • мінімалізм;
  • поп-арт;
  • модерн;
  • хай-тек;
  • футуризм;
  • еклектика.

Кухні в сучасному стилі: переваги

Як зазначалося вище, сучасний стиль включає мінімалізм, а це значить, що він стане чудовим варіантом для оформлення невеликих кухонних приміщень. Якщо ви хочете візуально збільшити кімнату, рекомендуємо вам скористатися наступними порадами:

  • використовуйте світлі тони стін (шпалери або плитка) і стелі;
  • не використовуйте велику кількість відтінків ( для формлення достатньо буде двох-трьох основних кольорів, які можуть бути розбавлені світлими відтінками).

Найбільш підходящим варіантом для маленьких кухонь стануть світлі меблі, а ось темні лише візуально зменшать приміщення. Щоб не завантажувати невелику кухню зайвими деталями, слід обирати навісні шафки зі скляними дверцятами. Скляні елементи в інтер'єрі дозволяють створити легку затишну атмосферу. Бажано, щоб фіранки також були легкими і короткими, що дозволить сонячному світлу проникати в приміщення і візуально збільшувати його об’єми. Непоганим рішенням буде і зовсім обійтися без фіранок на кухні.

Основними перевагами сучасних кухонь є простота в догляді, функціоналізм та зручність у використанні.

Сучасні кухні на замовлення

На нашому сайті ви можете ознайомитися з каталогом кухонь, виконаних в найрізноманітніших стилях. Наші дизайнери допоможуть вам підібрати модний індивідуальний дизайн, який буде відповідати всім сучасним тенденціям. Якщо вас цікавить покупка сучасної кухні, зв'яжіться з нами за телефоном, який вказано в контактах, або прочитайте додаткову інформацію на сайті. Ми пропонуємо якісні та оригінальні кухні на замовлення за доступними цінами.