Фарбовані фасади мають дуже ефектний вигляд на кухні, величезну палітру кольорів та хороші показники вологостійкості та зносостійкості. Проте, якщо Ви обрали глянцеві фасади, то вони вимагають постійного догляду за ними і вологого прибирання, оскільки відбитки пальців лишатимуться на глянцевій поверхні.  Глянцеві фарбовані фасади  вимагають бережного ставлення до них у процесі використання, адже вони мають низьку стійкість до механічних пошкоджень (подряпин і т. д.)

Щоб фарбовані фасади на Вашій кухні служили довго і красиво виглядали протягом багатьох років є певні  рекомендації по використанню і правильному догляді за ними.

Рекомендації по догляду:
  1. Слід уникати довготривалого контакту фасадівз вологою, особливо гарячою водяною парою;
  2. Уникати контактуповерхонь фасадів з гострими та жорсткими предметами, забарвлюючими речовинами, розчинниками;
  3. Уникати використання миючих засобів з абразивними речовинами, концентрованих миючих засобів, вибілюючих речовин, розчинників;
  4. Не використовувати при чищенні та митті твердихщіток;
  5. Не залишати плями на поверхні фасаду до засихання, оскільки це може призвести до зміни кольору фасаду в місці знаходження плям.
Правила миття фасаду:
  • при митті фарбованих фасадів потрібно використовувати м’які бавовняні або мікрофіброві ганчірки;
  • для чистки фасадів можна застосовувати рідкі засоби для миття посуду та вікон. Якщо Ви використовуєте хімічні очистні засоби, то після чищення ще слід протерти поверхню фасаду вологою ганчіркою;
  • при забрудненні фасаду такими речовинами як кава, чай, червоне вино, томатний соус, слід відразу ж промити поверхню водою, щоб не лишилась пляма.

Sorry, the comment form is closed at this time.