• м. Львів вул.Княгині Ольги 100-б
  • (097)70-90-950
  • Пн-Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

МДФ Фарбовані

Купити кухні МДФ фарбований

Кухні за індивідуальним проектом дозволяють створити в приміщенні затишок і комфорт, обладнати його відповідно до своїх смаковими уподобань. Фарбований МДФ можна реставрувати, старі меблі будуть виглядати, як нові. Кухні з фарбованими МДФ поєднують у собі прекрасні естетичні властивості і відмінні експлуатаційні характеристики. Купити кухні МДФ фарбований варто, якщо їх планують розмістити в безпосередній близькості від плити або іншого джерела тепла. Такі вироби стійкі до впливу високих температур. Кухні фарбований МДФ краще плівкових моделей переносять механічні пошкодження.Велика перевага кухні на замовлення в тому, що можна підібрати кухні МДФ фарбовані для приміщень будь-якого дизайну.У приміщення в сучасному стилі відмінно впишуться кухні МДФ фарбований з металевими відтінками глянцевої поверхні або абстрактним малюнком. Для дизайну в стилі ретро виготовляють вироби фарбований МДФ з матовим однотонним покриттям. Підкреслять класичний стиль фарбовані фасади МДФ світлих відтінків і штучне старіння.

Кухні МДФ фарбований на замовлення

Кухні з фарбованими фасадами МДФ мають безліч дизайнерських рішень. Можна купити кухню фарбований МДФ в такому виконанні:глянцеві або матові;однотонні або з перламутровими переливами;з малюнком, орнаментом або плавним переходом від одного кольору до іншого.Великі можливості для дизайнерської фантазії дають – благородство кухні МДФ фарбований матовий, стильний вигляд яскраво забарвлених глянцевих поверхонь, солідність патінових покриттів. За допомогою експериментів з емаллю створюються унікальні кухні з фасадами.Кухня фарбований МДФ може мати глянцеві фасади різного ступеня блиску. Стильно виглядає кухня під замовлення з дзеркальними поверхнями. Але, купуючи такі кухні з МДФ, слід знати, що за ними буде потрібен ретельний догляд. Тим, хто не може приділяти достатньо часу для догляду за фарбованим МДФ, слід вибирати кухні з фасадами напів матового покриття. Для миття такої кухні не будуть потрібні спеціальні засоби, такі кухні можна замовити і під замовлення.Креативно будуть виглядати однотонні кухні з фасадами в контрастному виконанні. Оригінально виглядають кухні з МДФ з металевим або перламутровим покриттям. Такі фарбовані фасади МДФ виграшно виглядають на панелях невеликих розмірів або виробах складної форми. Для об’ємних секцій і просторих кухонь буде актуально купити кухні МДФ фарбований золотистих або сірих відтінків. А для кутової кухні під замовлення – з фарбуванням в техніці «хамелеон».Кухня фарбований МДФ гарна ще й тим, що на фасад легко наносяться малюнки та візерунки. Можна замовити малюнок на фарбований МДФ, який би гармоніював з шпалерами або шторами. Кухні з МДФ в стилі ретро, ​​скандинавському або прованс колоритно виглядають, якщо їх штучно зістарити способами патинування (нанесення контрастних відтінків і стирання), кракелюр (імітація тріщин) або декупаж (використання паперової основи з малюнком, на яку наноситься лак).

Ціни на кухні з МДФ

На фасад МДФ фарбований ціна значно нижча, ніж на вироби з натурального дерева. Але, при цьому, вартість кухні з МДФ коливається в широкому діапазоні. Ціна кухні з фарбованого МДФ буде залежати від якості застосовуваних декоративних покриттів і технології їх нанесення. Дорожче вийде купити кухні МДФ фарбований складної фасадної форми, з покриттям із захисної емалі, мають додаткові спеціальні ефекти і інші особливості.Більш дешевими є кухні МДФ фарбований з однотонним покриттям. Технологія їх нанесення простіше і менш витратна. А виготовляють такі кухні на замовлення для дизайну будь-якого стилю – від класики до модерну. Якщо купити кухні МДФ фарбований з фасадами з малюнком, то вартість буде залежати від техніки його нанесення. Дорожче буде кухня під замовлення з нанесеним вручну малюнком, дешевше – якщо використана трафаретна техніка або фотодрук.Вартість кухні МДФ фарбований залежить від якості фарби і унікальності її відтінків. Але, щоб кухні на замовлення виправдали очікування покупців, необхідно за ними правильно доглядати. Кухні з фарбованими фасадами не можна мити з використанням агресивних хімічних або абразивних речовин. Колючі та ріжучі предмети можуть пошкодити поверхню кухні МДФ фарбованої. При постійному впливі прямих сонячних променів фарба вигорає і кухні з фасадами втрачають свою привабливість.