• м. Львів вул.Княгині Ольги 100-б
  • (097)70-90-950
  • Пн-Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Острівні кухні

Купити кухню з островом

Все популярнішим стає облаштування в будинках острівної кухні. Кухонний острів являє собою відкритий з усіх боків стильний елемент дизайну. Встановлюють острів на кухні квартир поліпшеного планування, студій і заміських будинків. Для його обладнання підійдуть тільки просторі приміщень, в яких можна забезпечити вільний підхід до острову. Є стаціонарні та пересувні моделі цих кухонних меблів.Кухня з островом під замовлення відмінно виглядатиме в інтер’єрах як класичних, так і ультра сучасних дизайнів: кантрі, хай-тек, лофт та ін. Вона відмінно впишеться в дизайн просторого приміщення заміського будинку, а в квартирі-студії можна за допомогою острова проводити зонування. Кольорове рішення острівної кухні може гармоніювати з іншими елементами меблів або бути виконано в контрастних тонах.Кухня з островом багатофункціональна, в ньому можна обладнати стелажі і полиці, висувні ящики і використовувати як додаткове місце для зберігання кухонного начиння, встановити робочу поверхню для обробки продуктів, острів використовують в якості столу або барної стійки. Актуально замовити острівну конструкцію для розміщення в ній вручений поверхні, мийних ванн, вбудованої побутової техніки – духової шафи, холодильника, мікрохвильової печі та ін. Виготовляють кухні на замовлення з вбудованими винними шафами або міні-баром.

Острівні кухні на замовлення: основні переваги

Купити кухню з островом варто з багатьох причин. Її обладнання полегшує процес приготування їжі. Адже при продуманому функціоналу ці кухонні меблі дозволяють докладати менше зусиль для вилучення і переміщення продуктів, збільшуючи робочу поверхню. Острів на кухні виглядає стильно і шикарно. Кухні на замовлення з островом виготовляють з різних матеріалів, є дорогі елітні і бюджетні моделі. Такий елемент меблів може бути різної форми:прямокутної – це самий поширений варіант, який буде органічно виглядати в будь-якому приміщенні. Меблі для кухні з прямокутним островом хороші тим, що в них простіше розмістити побутову техніку;круглої, овальної або неправильної із закругленими краями. Добре виглядають в дизайні неокласики.Виготовляються дворівневі кухні з островом. На нижньому рівні розташовується робоча поверхня, а на верхньому – барна стійка. Вони актуальні для поділу кухонної і вітальної зон.

Помірні ціни: як вигідно купити кухню з островом

Для того, щоб кухня з островом виправдала надії, необхідно знати, як вибрати ці меблі. Потрібно розрахувати площу кімнати і забезпечити зручний підхід, при необхідності продумати підводку інженерних комунікацій, монтаж витяжки, обладнання освітлення, установку розеток і ін. Висота кухонного острова на замовлення може бути різною і повинна відповідати його призначенню. Якщо ці меблі для кухні буде використовуватися в якості обіднього столу, то потрібна достатня ширина виступаючого краю стільниці.Вартість кухні під замовлення багато в чому визначається якістю матеріалу виготовлення. Дорогі елітні моделі виготовляють з дерева твердих порід або інноваційних матеріалів. Але, є і бюджетні варіанти меблів з відмінними експлуатаційними характеристиками. Кожен може купити острівну кухню, відповідну його смаку і фінансовим можливостям.