• м. Львів вул.Княгині Ольги 100-б
  • (097)70-90-950
  • Пн-Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

П-подібні кухні

Купити П-подібну кухню у Львові.

У кухонних приміщеннях шириною не менше 2,4 метра можна встановлювати П-подібну кухню. Гарнітур П-подібного планування може розташовуватися по трьох суміжних стінах або двох стінах, а одна з боковин вільно стояти посередині кімнати. Однією зі сторін такоих кухонних меблів може бути барна стійка. При установці П-образного гарнітура необхідно забезпечити прохід між стінками не менше 120 см для того, щоб було зручно відкривати дверцята.Замовити П-подібну кухню актуально власникам кухонь-віталень або студій. Все більшу популярність отримують П-подібні кухні з вікном. Але, для її обладнання необхідна висота підвіконня 85-90 см, тоді буде можливість встановити тут робочу поверхню меблів для кухні або мийку. Якщо встановити П-образну кухню в просторому приміщенні, то посередині залишиться достатньо місця для обідньої зони.

Кухня буквою П на замовлення: у чому переваги

П-подібні кухні мають такі плюси:процес приготування їжі буде оптимізований. П-подібні кухні на замовлення дозволяють обладнати поруч місця зберігання, обробки і приготування продуктів. Не потрібно витрачати зайвий час і сили на їх переміщення;меблі П-подібної форми естетично виглядають, приховують робочу зону, привносить в приміщення затишок і комфорт;П-подібні кухні забезпечують велику площу робочих поверхонь, в ній є багато ящиків і шаф, це зручно для зберігання продуктів і кухонних аксесуарів:дизайн П-образної кухні симетричний, це важливо для обладнання приміщення в стилі класика.Не варто розміщувати П-подібні кухні в тісних і вузьких приміщеннях. Вони їх зменшать візуально, не залишиться достатнього місця для розміщення столу і стільців.Якщо купити П-подібні кухні з сучасною фурнітурою, то можна раціонально використовувати важкодоступні місця в кутових зонах. П-образна кухня під замовлення дозволить не залишити в кухні не використаного простору і вдало розмістити побутову техніку. Але, в невеликих приміщеннях кухні з П-образної плануванням слід обладнати, якщо їдальня зона винесена в іншу кімнату або замість обіднього столу використовується барна стійка.

П-подібні гарнітури за доступними цінами: секрети установки

Кухні буквою П мають свої особливості установки, їх потрібно знати перед тим, як вибрати модель. П-подібне планування дозволяє розділити функціональні зони. Зручно буде виділити на одній стороні П-образної кухні ділянку для продуктів. Кухонний гарнітур в цій зоні обладнується холодильником, шафами і полицями для зберігання продуктів. У короткій частині меблів П-подібної форми розміщують мийні ванни, грати для просушування і шафи для зберігання посуду. Третя сторона П-образної кухні використовується як для варки частина. Кухні на замовлення дозволяють тут обладнати плиту, встановити духову шафу, мікрохвильову піч, мультиварку.Якщо в приміщенні повинно бути багато світла і повітря, то краще купити П-подібні кухні з мінімумом верхніх шаф. Цей вид меблів для кухні має достатньо місця для розміщення необхідних кухонного приладдя в нижньому ярусі. П-подібний гарнітур буде виглядати вишукано, якщо по його сторонам розмістити високий шафа і холодильник.У низьких приміщеннях на верхньому ярусі краще розмістити довгі шафки з відкидним видом відкривання дверцят. Візуально збільшить кімнату кухонні меблі з фасадами, відповідними за колірним рішенням обробних матеріалів. При установці П-образних кухонь на замовлення у вікна, то можна обладнати там мийку. Тоді рутинне заняття не здасться таким нудним.Приваблива витяжка з ексклюзивним дизайном стане прикрасою П-образної кухні. Є такі вироби. Світлі фасади кухні на замовлення не тільки зроблять приміщення світліше, але і візуально його збільшать. Але, в такому разі слід передбачити декілька яскравих плям – це може бути фартух, побутова техніка, текстиль або аксесуари.Необхідно особливу увагу звернути на те, як вибрати елементи меблів, за допомогою яких можна раціонально використовувати кутовий простір гарнітура і зручно діставати начиння. Пропонуються інноваційні рішення в вигляді чарівного куточка, що обертаються полиць-каруселей та інших висувних елементів. Для П-образної кухні обов’язково потрібно передбачити спеціальне освітлення для робочих зон.