Оформлення домашнього інтер'єру грає ключову роль у створенні затишної атмосфери. Практично половину домашнього часу ми проводимо на кухні за ранковою чашкою кави, приготуванням вишуканих страв або за приємною вечерею з рідними та близькими. Саме тому до оформлення даного приміщення рекомендується підійти з усією відповідальністю.

Кухні каталог

Для того щоб вибрати підходящий варіант оформлення кухні, слід ознайомитися з розмаїттям наявних типів і стилів. Це дозволить повною мірою оцінити сучасний асортимент і підібрати варіант, який не тільки сподобається вам, але і гармонійно впишеться в загальний інтер'єр. У нас на сайті ви можете знайти фото кухонних гарнітурів, які допоможуть вам визначитися з вибором.

Як вибрати кухні на замовлення?

Сучасні виробники пропонують широкий вибір меблів для кухонь. У наші дні активно продаються як різноманітні готові варіанти, так і кухні на замовлення. Які ж основні критерії вибору? Перше, на що слід покладатися при виборі кухонних меблів - це, звичайно ж, ваші індивідуальні переваги. Однак якщо не врахувати певні супутні фактори, то кухонний інтер'єр може виглядати дещо недоречно. Для початку необхідно визначитись із загальним стилем, в якому повинна бути виконана кімната. Після цього можете приступати до вибору основної колірної гами. Наступним кроком стане вибір меблів і обробки, що виконані в стилі, який вас цікавить.

Найбільш популярні типи кухонь

До найпоширеніших стилів відносяться класика і модерн. Що стосується конструкції, то найбільш практичним варіантом вважаються модульні та кутові кухні. Модульні кухні складаються з корпусних меблів, що збираються в загальну конструкцію як набір кубиків. Це означає, що дані меблі представляється у вигляді набору кубиків, що встановлюються один на одного. Особливо актуальним варіантом модульна кухня стане для тих, хто планує з часом доповнювати приміщення новими елементами, які дадуть можливість створення унікального і оригінального дизайну. Кутові кухні являють собою один із найбільш функціональних типів. Вони не тільки володіють естетичним дизайном, але і допомагають заощадити величезну кількість вільного простору. Найчастіше, кутові кухні виробляються на замовлення і встановлюються в невеликі за площею приміщення. Подібні кухонні гарнітури компактні і допомагають заощадити час, оскільки вам не потрібно робити ніяких зайвих рухів - всі предмети знаходяться під рукою. Якщо у вас залишилися питання або ви не можете визначитися з вибором кухні, зв'яжіться з нашими фахівцями.