Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Шафа купе з піскоструминним малюнком

Шафа-купе. фасад – бронзове дзеркало з піскоматуванням

Шафа купе з піскоструйним малюнком / Шафи купе / Шафи купе з дзеркалом /
DSC_0983-600x420

Шафа-купе. фасад – піскоматування на дзеркалі

Шафа купе з піскоструйним малюнком / Шафи купе /
shafa-kupe_4152-600x420

Шафа купе з піскоструйним малюнком

Піскоструйна обробка – це процес обробки скла, при якому поверхню затирають абразивним матеріалом. Він являє собою пісок під високим тиском. Завдяки йому видаляється верхній шар скла, що призводить до помітного затемнення. Технологія обробки дозволяє отримати тонкий результат – піскоструйний малюнок на дзеркалі шафи-купе.

Дайте волю своїй фантазії, щоб створити ідеальний меблевий виріб. Застосований шаблон може бути будь-яким – за вашим бажанням. Є можливість робити прозорі малюнки на матовому склі і навпаки – матові на звичайній поверхні.

Можна встановити шафу купе з піскоструйним малюнком під замовлення у Львові, звернувшись в салон Sogor. Завдяки такій обробці наші фахівці можуть декорувати скло або дзеркало незвичайним унікальним способом.

Яким може бути піскоструйний малюнок на дзеркалі шафи-купе?

Шафа-купе з піскоструєм на дзеркалі – це оригінальний елемент інтер’єру. Легко створити вау-ефект, якщо розмістити світлодіодні смуги за дзеркальними елементами з піскоструминної обробкою.

Вона може:

 • здійснюватися по всій поверхні;
 • бути секційною;
 • виконуватися матуючим візерунками.

Де купити шафи купе з піскоструйним малюнком?

У салоні Sogor є власні конструкції, готові для використання у виробництві шаф – для декорування дверей (скляних або дзеркальних вставок з піскоструйною обробкою). Ми також можемо розробити спеціальні конструкції за індивідуальним замовленням, узгоджені з клієнтом.

Шафи купе з піскоструєм можуть мати обидві двері з дзеркалами та склом. Додавши унікальний візерунок, ви додасте оригінальність меблів і свій вишуканий смак.

Наші фахівці контролюють весь процес в залежності від того, чи хочете ви наносити матове покриття всю скляну панель або тільки її частину – і таким чином отримати конкретний малюнок. Наприклад, багато хто встановлює шафу купе з піскоструєм в полоску. Скло можна піддавати піскоструйній обробці зовні і зсередини.

Вибирайте візерунки з безлічі графічних зображень, запропонованих фахівцями, а також власних фотографій і графіки. Варто купити шафу купе з піскоструйним малюнком в Sogor, адже наша команда пропонує точні вимірювання, графічну візуалізацію, а також транспортування і складання панелей на місці. Ми надаємо професійні консультації та допомагаємо у виборі цікавих рішень.

Чому варто шафа купе з піскоструйним малюнком замовити?

Пісочне скло дозволяє надати предметам індивідуальний характер – єдиним обмеженням є ваша фантазія. Шафа купе з піскоструйним малюнком купити варто, адже для нього характерні такі особливості:

 • матове скло;
 • легкість очищення;
 • маскування – ідеальне рішення для того, щоб приховати вміст шафи;
 • можливість застосування будь-якого дизайну.

Компанія Sogor виконає будь-яку шафу купе з піскоструйним малюнком на замовлення. Ми максимально адаптуємо його до ваших індивідуальних потреб. За бажанням клієнта наші фахівці зроблять скло або дзеркало будь-якого розміру і форми, відшліфувавши бажаний малюнок на панелі.

Якщо ви вирішили замовити шафу купе з піскоструйним малюнком у м. Львів порекомендуємр Sogor, адже в салоні :

 • швидкий час доставки;
 • висока якість матеріалів;
 • конструкції, продумані до деталей;
 • безпечна доставка;
 • приваблива на шафу купе з піскоструйним малюнком ціна;

Все це дозволяє виготовляти і встановлювати меблеві вироби найвищої якості з урахуванням ваших індивідуальних потреб. Вас цікавлять шафи купе піскоструй на дзеркалі, але ви не впевнені, як домогтися потрібного ефекту? Зв’яжіться із салоном Sogor – і наші фахівці підкажуть, як отримати бажаний результат.