Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Шпоновані кухні

Кухня зі шпонованими фасадами

Кухні / Сучасні кухні / Шпоновані кухні /
16_0002-600x420

Шпоновані кухні

Кухні, які виготовлені з натуральної деревини, ще здавна належали до елітарного класу. Їх могли встановити далеко не всі охочі. Проте зараз завдяки сучасним технологіям можна легко відтворити вигляд дерева. Наприклад, використовуючи шпон. На кухні шпоновані ціна буде цілком доступною – вигіднішою за ті, що зроблені з масиву деревини.

Меблеві фасади все частіше покривають шпоном. Для МДФ-облицювання використовується натуральна деревина на противагу рішенням, коли панелі обклеюються ПВХ-плівкою. Тим, кому потрібні шпоновані кухні Львів запропонує звернутися до компанії Sogor. Для їхнього виготовлення потрібен не масив, а тоненькі листи. Їх можна отримати, якщо зрізувати, стругати чи облущувати дерева.

Шпоновані фасади для кухні з використанням МДФ за своїм виглядом можна порівняти з меблями, виготовленими з масиву. Ба більше – шпонований варіант виявляється більш практичним. Він стійкий до тих умов, які є несприятливими для натурального дерева: температурних перепадів або підвищеної вологості.

Шпонована кухня на замовлення – які переваги?

Саме у приміщенні кухні можна вдало спостерігати за перевагами шпонованих фасадів. Наприклад:

  • Такі фасади легко відремонтувати. Можна сміливо замовити шпоновану кухню Львів, а саме спеціалісти компанії Sogor впевнені в ремонтопридатності таких конструкцій. За необхідності вони швидко замінять шпон, оновивши покриття. Цього не можна зробити з кухонним гарнітуром, який виготовлений із масиву дерева чи має плівкове покриття. Якщо на шпоні виникнуть незначні дефекти, то достатньо буде акуратно зашліфувати їх, використовуючи наждачний папір.
  • Вони стійкі до агресивного впливу оточення. Такі фасади не будуть деформуватися, коли на них впливає різна температура в приміщенні. Також їм не страшна надмірна вологість. Якщо порівнювати шпоновані фасади з плівковими, то перші будуть значно стійкішими до стирання чи механічних пошкоджень – на рівні з натуральною деревиною.
  • На вас чекає варіативність: якщо шукаєте шпоновані кухні Львів має дуже різноманітні пропозиції. Щоб покращити споживчі характеристики меблів, можна створювати комбінації фасадів. Наприклад, поєднувати шпон разом із емаллю. Таким чином легко створити цікаві візуальні ефекти й зробити оригінальні акценти в інтер’єрі. На деяких частинах гарнітуру (які малопомітні) припустимо використовувати плівкове покриття, щоб загальна ціна була нижчою. 
  • Є можливість виготовити меблі нестандартних розмірів зі шпонованим облицюванням. Такі фасади можуть мати елементи різної форми, адже обробляти шпон дуже просто, у порівнянні з натуральною деревиною.

Що варто врахувати, якщо ви думаєте купити шпоновану кухню Львів

Щоб оформити інтер’єр кухні, вдаючись до такого рішення, зверніть увагу на певні особливості шпонованих фасадів:

  • Ціна. Якщо використовувати для покриття натуральний шпон, то це буде коштувати дорожче, у порівнянні з плівковими варіантами. Проте завдяки гарному зовнішньому вигляду, довговічності та надійності ціна буде цілком виправданою. Компанія Sogor підбере для вас найкращий варіант, який впишеться у ваш бюджет.
  • Старіння. Шпон, що клеїться на меблеві фасади, здатен із часом ставати більш темним і вицвітати. Можна захистити його від таких наслідків, просто покривши лаком.
  • Відклеювання. Це може статися, тільки якщо фасад виявиться неякісним. Наприклад, коли ще у процесі виготовлення не дотримані технології чи використовується недостатньо підготовлена деревина. Бажаєте уникнути деформації шпону чи відклеювання від фасаду? Тоді звертайтеся лише до перевірених компаній, таких як Sogor, щоб замовити шпоновану кухню Львів.

Де купити шпоновану кухню у місті Львів?

Це легко зробити, звернувшись до компанії Sogor. Ми пропонуємо широкий асортимент шпонованих фасадів. Їхня особливість – бездоганна якість за привабливою ціною. У нас є широкий асортимент різних варіантів, що дозволяє підібрати дизайнерське оформлення саме під інтер’єр вашого приміщення.

Ми також можемо виготовити шпоновані кухні на замовлення, враховуючи всі ваші побажання. Можна нанести шпон із ясена, дуба чи бука, а також іншого натурального масиву цінних порід. Зверніться до спеціалістів Sogor, щоб отримати кухню своєї мрії.