Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Кутові шафи купе

Шафа – купе. фасад – скло фарбоване

Шафи купе / Шафи купе для спальні / Шафи купе кутові /
DSC_0142-600x420

Кутова шафа купе

Вона ідеально підійде в тих випадках, коли вам потрібні меблі з великою місткістю за вигідною ціною. Варто замовити кутову шафу купе, адже вона дозволяє максимально ефективно використовувати простір. Її можна поєднувати і прямими меблевими виробами.

Салон Sogor пропонує готові моделі, а також можливість створити кутову шафа купе на замовлення. На сайті ви можете детально ознайомитися з описом доступних виробів – виберіть свій варіант серед різноманіття комплектуючих і дизайнерських рішень.

Який купити кутовий шафа купе: види

Головною особливістю таких меблів вважається форма. Якщо вам потрібна кутова шафа купе Львів запропонує такі варіанти:

  • Трапецеподібна. Можна встановлювати в кутку кімнати, доставляючи при потребі інші меблі. Наприклад, пряму шафу або комод, закриті або відкриті полиці. Можна встановити кутову шафу купе розміри якої дозволять вам зберігати потрібні речі. Зазвичай у трапеціподібних моделей багато вільного простору всередині, але краще використовувати його не для одягу, а габаритних предметів. Найбільш ефективно буде встановити туди прасувальну дошку.
  • Г-подібна. Така кутова шафа купе в маленьку кімнату ідеально підійде: вона вважається самим практичним, адже займає мінімум простору в приміщенні. Цю Г-подібну форму можна утворити за рахунок двох прямих шаф, поставлених під кутом 90 градусів один до одного. Можна замовити кутову шафу купе недорого, вибравши модель, при якій двері однієї конструкції будуть заїжджати за інші.
  • Гнута або радісна. Такі меблі відноситься до модного сучасного напряму в виробництві корпусних виробів. На гнуту кутову шафу купе ціна буде вищою, в порівнянні з попередніми варіантами. Він відрізняється компактністю, місткістю і вишуканим дизайном. Його легко вписати в будь-який кут приміщення.

Кутова шафа купе на замовлення: переваги

Можливість економити простір. За рахунок застосування розсувних дверей і кутових елементів можна використовувати місце в кутку дуже ефективно. Також такі меблі не забиратиме зайве місце перед шафою, яке в класичному варіанті призначене для відкриття дверцят.

Окреме використання або комбінація з меблевим комплексом. Перший варіант найкраще застосувати, якщо кутова шафа купе під замовлення потрібна для вітальні і передпокою. У спальні можна помістити її як частину меблевої стінки, щоб з користю використовувати житловий простір по максимуму.

Варіативність оформлення. Прикрасьте розсувні двері і каркас, спираючись на свої переваги. Наприклад, в дверях можна зробити скляні або дзеркальні вставки, нанести на покриття малюнок, підібрати відповідний матеріал і кольору. Ці параметри вплинуть на те,  скільки в підсумку обійдеться кутова шафа купе.

Де купити кутові шафи купе?

Компанія Sogor пропонує вам кращі шафи-купе у Львові та області. Для вас доступні різні рішення, в тому числі і кутові моделі. Якщо ви не знаєте, кутову шафа-купе де купити краще, то зверніться до нас. Ми з радістю надамо вам пораду і підберемо найбільш оптимальне рішення для конкретного завдання.