Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

КУТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ

Виробники багатьох компаній фурнітури розробили для свого арсеналу кутові рішення для нижніх тумб, адже це важко доступне місце в кухні, в якому 50 % простору просто втрачалось. Нові ідеї для кутових тумб кухні є ідеальними для оптимального використання простору в них.

Сучасне кутове рішення – це розумний механізм, який одночасно поєднує у собі естетичність, надійність роботи та ефективність використання, забезпечуючи при цьому максимальний доступ та огляд всього вмістимого в тумбі. На кухні це надзвичайно комфортно, цей механізм здатний задовольнити потреби найвимогливішого клієнта.

Вмонтувавши цей механізм в свою кухню, Ви назавжди забудете про незручності при доступі до кухонного приладдя в кутовій тумбі

Виробник Kessebohmer пропонує кілька рішень для використання кутового простору

Revo 45. Сучасний механізм для кухонних кутових тумб.

Всі кухонні аксесуари з легкістю розмістяться усередині тумби, не залишаючи при цьому ні сантиметра незадіяного простору. Варто тільки натиснути на фасад і злегка повернути конструкцію, як спрацює система push-to-open і механізм запуститься автоматично, а стулки на час сховаються всередині фасаду. Після скоєння повного обороту дверцята встануть на місце. Не дивлячись на компактність і мініатюрність, конструкція Revo 45 має високу міцність і здатна витримати навантаження до 20 кг на кожну полицю. Секрет полягає у використанні для виробництва Revo 45 найсучасніших матеріалів і технічних ноу-хау.

ЛеМанс II. Весь вміст тумби на передньому плані.

Такий механізм вражає своєю легкістю та зручністю у використанні – кожна поличка повністю виїжджає із тумби окремо одна від одної, забезпечуючи тим самим повний доступ до каструлей, сковорідок та іншого кухонного приладдя.

Рівень кріплення полиць регулюється по висоті, завдяки чому механізм ефективно підлаштовується під Ваші вимоги. Система доводчиків забезпечить плавний зсув кожної полиці, а спеціальна протислизька поверхня антисліп допоможе уникнути ковзання та падіння предметів. Продуманий до усіх деталей німецькими інженерами механізм легко витримує навантаження 25 кг на кожній із полиць.

 

Рекомендовані

Залиште коментар