Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

ВИСОКІ ШАФИ ДЛЯ ЗАПАСІВ НА КУХНІ

В сучасній кухні популярною тенденцією є висока шафа для зберігання запасів, в якій одним рухом руки легко і просто висувається весь вміст шафи. При цьому гарантується повний огляд продуктів і посуду, що є дуже зручним для користувача. Дане рішення зазвичай зустрічається у вигляді окремо розташованих колонок, або в блоці з високих шаф і кухонної техніки. Також можливий варіант – комбінування холодильника разом з шафою для сухих продуктів.

Kessebohmer розробив кілька варіантів висувних шаф: висока шафа Convoy Lavido, Tandem, Dispensa.

http://www.kessebohmer.com.ua/kataloh/vysoki-shafy

 ОДИН З ПРОВІДНИХ ВИРОБНИКІВ ФУРНІТУРИ BLUM ПРОПОНУЄ ШАФУ ДЛЯ ЗАПАСІВ SPACE TOWER.

SPACE TOWER вражає зручним доступом до вмісту, пропонує величезну кількість місця для запасів, і може бути використана у різних конструкціях. Максимально продумана конструкція відповідає всім вимогам робочого процесу на кухні.

Завдяки внутрішнім шухлядам, які висуваються окремо, будь-який предмет завжди легко дістати – доступ із трьох сторін. Високі і закриті контейнери забезпечують безпечне зберігання запасів. Внутрішні розділювачі, які можна розставляти на власний розсуд, допоможуть навести порядок у шухляді. Кожну високу шухляду можна навантажити до 70 кг. Ширина, висота і глибина шафи SPACE TOWER може бути різною, в залежності від потреб у корисному просторі. Таким чином, завдяки шафі для запасів, використаний кожен сантиметр корисного простору.

Кухні з різноманітним наповненням можна замовити в салоні кухонь SOGOR м. Львів. Наші дизайнери створять для Вас проект функціональної та зручної для Вашого використання кухні. Заходьте до нашого салону і ми проконсультуємо Вас і покажемо зразки сучасного кухонного наповнення.

Рекомендовані

Залиште коментар