Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

СКЛЯНИЙ ФАРТУХ З ФОТОДРУКОМ

Скляні кухонні фартухи (скіналі) – це декоративні скляні панелі з нанесенням повноколірного фотодруку на зворотню поверхню скла.

Скіналі – це чудова альтернатива плитці. Найчастіше скіналі застосовують для оформлення кухонного фартуха. Скляний кухонний фартух може бути цілісним або складатися з декількох панелей. Скляні фартухи не лише красиво виглядають в кухні, але при тому ще дуже практичні і прості у догляді: стійкі до дії кислот і жирів, і не схильні до перепадів температури. Скло з зображенням не деформується в області мийки і плити, що, наприклад, часто відбувається з ламінованим стіновими панелями. А за допомогою будь-яких миючих засобів, включаючи агресивні, можна легко прибрати сліди жиру і підтримувати скіналі в ідеальній чистоті! На відміну від плитки, скло має ідеально рівну поверхню, на ній немає швів, в яких утворюється грибок і цвіль.

Цілісний фартух має максимальний розмір в довжину до 3-х метрів.

Для надійності і довговічності ми радимо обирати для кухонних фартухів тільки загартоване скло, покрите спеціальною захисною плівкою. Термічна обробка такого скла здійснюється при температурі до 800 градусів, що надає йому міцність при ударах і захищає від перепаду температури в місцях зіткнення з варильною поверхнею.
Дизайнери нашого салону SOGOR допоможуть Вам підібрати зображення з каталогу і накладуть вибране Вами зображення в 3D проекті Вашої кухні, для того, щоб Ви змогли побачити, як виглядатиме такий фартух насправді.

Каталог малюнків скляних стінових панелей для кухні або для фасадів шаф-купе включає близько 11 000 зображень.

Величезна різноманітність фото дає Вам можливість при замовленні кухні обрати малюнок на будь-яку тематику, під будь-який інтер’єр.

Рекомендовані

Залиште коментар