Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ФАРБОВАНИМИ ФАСАДАМИ

Фарбовані фасади мають дуже ефектний вигляд на кухні, величезну палітру кольорів та хороші показники вологостійкості та зносостійкості. Проте, якщо Ви обрали глянцеві фасади, то вони вимагають постійного догляду за ними і вологого прибирання, оскільки відбитки пальців лишатимуться на глянцевій поверхні.  Глянцеві фарбовані фасади  вимагають бережного ставлення до них у процесі використання, адже вони мають низьку стійкість до механічних пошкоджень (подряпин і т. д.)

Щоб фарбовані фасади на Вашій кухні служили довго і красиво виглядали протягом багатьох років є певні  рекомендації по використанню і правильному догляді за ними.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ:
  1. Слід уникати довготривалого контакту фасадівз вологою, особливо гарячою водяною парою;
  2. Уникати контактуповерхонь фасадів з гострими та жорсткими предметами, забарвлюючими речовинами, розчинниками;
  3. Уникати використання миючих засобів з абразивними речовинами, концентрованих миючих засобів, вибілюючих речовин, розчинників;
  4. Не використовувати при чищенні та митті твердихщіток;
  5. Не залишати плями на поверхні фасаду до засихання, оскільки це може призвести до зміни кольору фасаду в місці знаходження плям.
ПРАВИЛА МИТТЯ ФАСАДУ:
  • при митті фарбованих фасадів потрібно використовувати м’які бавовняні або мікрофіброві ганчірки;
  • для чистки фасадів можна застосовувати рідкі засоби для миття посуду та вікон. Якщо Ви використовуєте хімічні очистні засоби, то після чищення ще слід протерти поверхню фасаду вологою ганчіркою;
  • при забрудненні фасаду такими речовинами як кава, чай, червоне вино, томатний соус, слід відразу ж промити поверхню водою, щоб не лишилась пляма.
Рекомендовані

Залиште коментар