Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА АКРИЛОВИМИ ФАСАДАМИ

Акрилові фасади виготовляються з плити МДФ з високоглянцевою плівкою, покритою акрилом.

Акрил – досить стійкий матеріал перед механічними пошкодженнями. В порівнянні акрилової кухні з іншими різновидами, то найстійкішою і міцною є саме акрилова кухня.

Прибирання на кухні є дуже зручним на ідеально рівній і гладкій поверхні, адже її дуже просто протирати.

Акрилова кухня потребує в ретельному догляді. На красивій глянцевій поверхні при дотиках часто лишаються відбитки пальців і вона швидко брудниться. Тому вона вимагає частого полірування.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ:
  1. При встановленні акрилової кухні в приміщенні по закінченні всіх ремонтних робіт. Рекомендується зняти шар захисного покриття. Після зняття захисної плівки з акриловогофасаду на нього слід нанести шар полірувального молочка або розчин води з милом,  після цього полірувати;
  2. Не варто використовувати агресивні миючі засоби, тверді щітки або губки для чищення, для того щоб уникнути тускніння поверхні. Для миття краще використовувати м’яку ганчірку і мильну воду;
  3. Забороняється для миття акрилової кухні застосування очисних засобів, які містять спирт або абразивні речовини;
  4. Забороняється обробляти фасади засобами для чищення, таких як молочко типу CIF, засобів для чищення вікон, оцета, та полірувальних засоби які містять в своєму складі віск.
ПРАВИЛА МИТТЯ ФАСАДУ:
  • для миття застосовувати виключно м’які тканини з бавовни або мікрофібри;
  • раз в півроку рекомендується протирати фасади спеціальним засобом, який зніме з поверхні дрібні подряпини, утворені в процесі експлуатації.
Рекомендовані

Залиште коментар