Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

СТИЛЬ НА КУХНІ

Немає універсальної формули для кращого оформлення дизайну кухні. Адже кожен зі стилів має свої недоліки і переваги, може підійти одній людині і зовсім не підійти іншій. Немає хороших і поганих стилів, модних і не модних. Просто є стилі, які підходять під Ваш характер і стиль життя, і ті, які не підходять під Ваш життєвий уклад. Тому кухня повинна бути відображенням самої господині.

При бажанні можна поєднати 2, 3 стилі в один і створити еклектичну кухню, тільки грамотно повинні  бути поєднанні колір і форма з різних стилів. А в колірному оформленні не бажано використовувати більше 3 кольорів.

Важливо пам’ятати скільки б стилів не було змішано в оформленні Вашої кухні, ніколи не варто жертвувати функціональністю і ергономічністю кухні.

Класичний стиль кухні
Класична кухня підкреслить традиційність і консервативну розкіш господарів дому. Меблі на класичній кухні  повинні бути найоригінальнішими і найдорожчими у всьому інтер’єрі даного приміщення. Класична кухня повинна бути виготовлена з натуральних і якісних матеріалів, переважно це дерево, або матеріали з імітацією порід деревини. Тут мають бути присутні декоративні різьблені  елементи з колонами, пілястрами і карнизами. До класичної кухні підійде стільниця також з натуральних матеріалів: каменю, мармуру, граніту.

Кухня в стилі кантрі

Кухня в стилі кантрі – це чудовий вибір, оскільки це затишний і практичний сільський стиль. Особливості цього стилю: натуральність, екологічність матеріалів, простота декору і та максимальна природність. Щоб створити чистий стиль кантрі варто використовувати натуральні матеріали, або матеріали в натуральних кольорах і фактурах. На кухні це: дерев’яні зістарені фасади, ручки з бронзи. Також необхідно дотримуватись відповідності техніки цьому стилю, адже блискучі хромовані поверхні вступають в дисгармонію з таким стилем.

Дизайн кухни в стилі хай-тек

Хай-тек – сучасний стиль мегаполіса зі скла і метала. Головним атрибутом в дизайні кухні в стилі хай-тек – побутова техніка останніх моделей, вона тут є домінантою і повинна розміщуватись найбільш функціонально, сама кухня вже є її доповненням, її прямі і чіткі лінії слугують єдиній цілі – функціональності. Кольорове рішення кухні в стилі хай-тек має чіткі правила – обов’язково повинен бути присутній домінуючий яскравий колір і контрастний нейтральний (сірий, стальний, чорний, білий).

Кухня в стилі прованс

Стиль прованс це витончений і елегантний стиль який створить на кухні атмосферу гармонії і затишку. Характерними рисами стилю є світла кольорова гамма, витончені світлі меблі з доповненням скла і металу. Наявність декору, квіткових орнаментів і живих квітів обов’язкове при оформленні дизайну кухні в стилі прованс.

Кухня в стилі арт деко

Арт деко – вишуканий і досить дорогий стиль, оскільки тут використовують дорогі по вартості сучасні матеріали. Основні риси арт деко – розкіш і функціональність. Кухня арт деко повинна бути наповнена узорами і конструктивними деталями з цінних металлів, дорогих матеріалів, штучного і натурального каменю для мийки, стільниці, барної стійки. В арт деко використовується дуже насичена кольорова гамма: золото, пурпур, бархатно-червоний і синій, білий кольори.

Кухня в стилі модерн

Модерн – лаконічний і практичний стиль для оформлення кухні, він відрізняється лаконічністю форм і деталей, відсутністю зайвих елементів. В стилі модерн використовується переважно вмонтована побутова техніка. Кольорова гамма може бути різною.

Кухни в стилі мінімалізм

Мінімалізм характеризується ясністю ліній, правильністю геометричних форм, монохромністю кольорової гами та повною відсутністю декору. прямі лінії і функціональність – основні риси стилю. В даному стилі поверхні на кухні повинні бути блискучими та гладкими, а сама кухня – як функціональне доповнення техніки. В кухні в стилі мінімалізм не повинно бути нічого зайвого і воно повинно бути грамотно приховане.

Кухні в етно стилі
Етно стиль володіє яскраво вираженим характером того чи іншого етносу. Сюди відносяться такі стилі:

японський;

марроканський;

скандинавський;

середземноморський.

Вибір певного етносу в стилі є відображенням культури і життєвого укладу певного народу.

Марокканський  стиль наповнює кухню яскравими кольорами і сочними відтінками. Японо-китайський інтер’єр наближений до мінімалістичності і простоти. Скандинавський – легкість, пастельні світлі відтінки меблів.

Рекомендовані

Залиште коментар